Peppy Uncle Tattoo

zasady

Zrobienie tatuażu to głęboka ingerencja w naszą skórę, dlatego bardzo istotne jest jego profesjonalne jego wykonanie oraz prawidłowa pielęgnacja skóry po zabiegu.

aerograf do tatuażu - aktualnośći
tatuaż polinezyjski - aktualności

Warunki

Wykonanie tatuażu wykonuję na profesjonalnym sprzęcie, w sterylnych warunkach. Stosowane barwniki, posiadają atesty jakości.

pielęgnacja

Osoba, która poddała się zabiegowi tatuowania, powinna nieco bardziej o siebie zadbać w pierwszych dniach po tatuażu. Jak ? – dowiesz się podczas wizyty w Peepy Uncle Tattoo.

nazarenko max - pielęgnacja

F.A.Q.

To musisz wiedzieć bo zrobione jest z miłością i czystym sercem!

Tatuaż powinna wykonywać tylko osoba wykwalifikowana w tej dziedzinie (tatuażysta). Wynika to z tego, że czasami zabiegowi mogą towarzyszyć problemy i powikłania skórne. Przy wyborze studia tatuażu należy dochować staranności w sprawdzeniu kwalifikacji tatuującego, warunków higieny w studiu, używanych akcesoriów.

Tak. Tatuaż zrobiony w sposób tradycyjny , czyli przez wbicie tuszu pod skórę za pomocą igły , zostaje pod skórą na całe życie . Trzeba przy tym wiedzieć, że z czasem istnieje możliwość nieznacznego zniekształcenia tatuażu . Jest to związane z wchłanianiem barwnika przez skórę , procesami wymiany komórek jak również zmianami w rozciągłości skóry. Dla tego przed zabiegiem można poradzić się specjalisty , w których miejscach najlepiej wykonać tatuaż

Usuwanie tatuażu nie jest łatwe. Najbardziej skuteczna jest metoda usuwania laserowego.

Tatuowanie jest zabiegiem dosyć bolesnym. Ze względu na różnorodność miejsc na ciele nie da się jednoznacznie określić poziomu bólu. W dużej mierze zależy to też od indywidualnego progu bólu. Są jednak miejsca, które powszechnie uważane są za bardziej (np. głowa, żebra, mostek) lub mniej (przedramiona, barki) bolesne.

Każdy. Nie poleca się robienia tatuażu kobietom w ciąży, karmiącym piersią oraz osobom chorym na ciężką formę cukrzycy. Mimo, że w Polsce nie ma ustawy ani rozporządzenia, które regulowałyby kwestię robienia tatuażu osobom niepełnoletnim, wymagam od takich osób pisemnego zezwolenia od rodziców lub prawnego opiekuna.

podpis logo nazarenko max - stopka

Tatuaż dodaje energii. Może służyć jako amulet lub ozdoba ciała. Wszystko, co zostało zrobione z Peppy Uncle Tattoo, jest zrobione z miłością i czystym sercem! 

Kontakt

Czynne

© Copyright 2021 Peppy Uncle Tatoo